درباره موسسه نادین کاوش کوشیار

درباره موسسه نادین کاوش کوشیار

موسسه نادین کاوش کوشیار با بیش از یک دهه فعالیت درخشان و مستمر در زمینه مشاوره و اعزام دانشجو به خارج از کشور، پس از کسب استانداردهای لازم در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران گردید.

این موسسه با برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای و کارگزاران و مشاوران تحصیل کرده و قوی در داخل و خارج از کشور با بیش از ۱۳ سال سابقه فعالیت ، با سابقه ترین مرکز مشاوره و اعزام دانشجو به خارج در شرق کشور می باشد که سالیانه پذیرا و پاسخگوی خیل عظیم متقاضیان از سرتاسر کشور می باشد. در سال های گذشته با افزایش تجربه کاری و همچنین افزایش تقاضای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، موسسه نادین کاوش طیف فعالیت ها و خدمات خود را در زمینه های مختلف گسترش داده است که در ادامه و همچنین در بخش خدمات با آن آشنا خواهید شد.

شایان ذکر است که موسسه نادین کاوش با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها و استانداردهای سازمانی همواره به دنبال ایجاد بستری حرفه ای برای ارائه بهترین خدمات به متقاضیان خود می باشد. همچنین نادین کاوش برخلاف سایر مراکز به مقوله ادامه تحصیل در خارج از کشور نگاه و رویکردی متفاوت داشته و در جهت تغییر فرهنگ این حوزه کاری گام های زیادی برداشته است.

موسسه نادین کاوش بخاطر رسالت کاری خود، حسن انجام کار و حس مسئولیت پذیرش در قبال سرنوشت متقاضیان و هموطنان گرامی، آخرین و جدیدترین تغییرات و اطلاعات کشورها را به طور دقیق و مستند در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

بهره مندی از بزرگترین بانک اطلاعاتی تحصیل در خارج، مشاوره و اطلاع رسانی درست و دقیق در زمینه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور و اعزام دانشجو به کشورهای ایتالیا، اتریش، بلاروس و مشاوره و اقدام برای سایر کشورها از جمله آلمان، کانادا و ... از طریق موسسات همکار که بصورت مجاز و رسمی در امر اعزام دانشجو فعالیت می کنند، از مهمترین ویژگی و خدمات موسسه نادین کاوش است تا بتواند رویای تحصیل در خارج از کشور را برای دانش آموزان و دانشجویان به بهترین نحو ممکن میسر و هموار نماید. امید است که رسالت این موسسه بعنوان یکی از موفق ترین و باسابقه ترین مراکز اعزام دانشجو به خارج در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به متقاضیان گرامی، بخوبی تداوم یافته و درهمه مراحل همراه و پشتیبان متقاضیان عزیز باشد.

افتخارات و ویژگی های مؤسسه نادین کاوش

 • پشتیبانی درقاره جدید

  نماینده رسمی بزرگترین شرکت اعزام دانشجو به کانادا (با نمایندگی بیش از ۶۰۰ کالج و دانشگاه)

 • مدیریت مجرب

  برخورداری از کادر مدیریتی با سابقه بیش از ۴۰ سال مدیریت در داخل و خارج از کشور

 • شبکه ارتباطی قدرتمند

  کارشناسان و کارگزاران مجرب در سراسر دنیا با تحصیلات دکترا از دانشگاه های خارج از کشور

 • قلب تپنده صنعت جهان

  قوی ترین تیم مشاوره و اپلای برای کشور آلمان با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی در اکثر ایالت های آلمان

 • تضمین خدمات

  ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم موفقیت در اخذ پذیرش

 • از مشهد تا رم ...

  تنها مرکز رسمی اعزام دانشجو به کشور ایتالیا در شرق کشور

 • بزرگترین کشورهای دنیا...

  مشاوره تخصصی برای راهنمایی متقاضیان تحصیل در کشورهای روسیه، چین و کانادا

 • اولین ...

  اولین مرکز مشاوره و اعزام دانشجو به خارج در شرق کشور با مجوز رسمی از وزارت علوم

 • آمار موفقیت بالا

  ۱۳ سال سابقه درخشان با بیش از ۵۰۰۰ پرونده مشاوره و اعزام بیش از ۱۰۰۰ دانشجو به خارج از کشور

 

سخن مدیر عامل مؤسسه نادین کاوش

سخن مدیر عامل:

سلام بر شما هموطنانم، دوستداران تحصیل و علم

مدتی است که موسسه بین المللی نادین کاوش که با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مشغول به فعالیت می باشد در تلاش است که با در اختیار قراردادن اطلاعاتی که منجر به تصمیم گیری صحیح و اصولی دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج، مخصوصا متقاضیان تحصیلات تکمیلی گردد.تجربه ۱۳ ساله مجموعه ما در امر اعزام دانشجو به کشورهای مختلف از جمله اتریش، ایتالیا، آلمان، روسیه، بلاروس، اوکراین و ... ما را بر آن داشته تا با بهره گیری از این تجربیات، با بهترین کیفیت و خدمات در خدمت هموطنان عزیزمان باشیم. اگر چه در این مدت موسسات مجاز و غیرمجاز در کشور نیز فعالیت مشابه داشته اند ولی آنچه مهم است رضایتمندی از کیفیت کار ماست که باعث شده از سرتاسر ایران متقاضیان جدیدی با ما در ارتباط باشند و بخاطر عملکرد خوبی که در رابطه با دوستان و بستگانشان داشته ایم، درخواست مشاوره، اخذ پذیرش و مشاوره ویزا و درخواست خدمات پشتیبانی در کشور مربوطه را از ما داشته باشند.در پایان آرزوی موفقیت برای شما دوستداران علم و تحصیل را دارم.شاد و سلامت باشید. به امید آشنایی با دوستان جدید در آینده ای نزدیک.

                                                                         

  مدیرعامل مؤسسه بین المللی نادین کاوش

سخن-مدیر-موسسه-نادین-کاوش 

تیم مدیریت نادین کاوش

 • آقای سید مهدی علوی زاده

  مدیر عامل و موسس
 • آقای سید سعید علوی زاده

  مدیر ارشد اجرایی
 • آقای احمدرضا عظیمی زاده

  مدیر امور بین الملل