مزایای تحصیل درپرتغال

تحصیل در پرتغال | موسسه نادین کاوش

دانشگاه عالی
  • دانشگاه ها در سراسر ترکیه دارای امتیازات و ویژگی های خاصی می باشند. در مجله رتبه بندی QS دانشگاه های این کشور جزء ۵۰ دانشگاه برتر زیر ۵۰ سال در دنیا می باشند.
هزینه پایین برای زندگی
  • پرتغال از ارزان ترین کشور ها در اروپای غربی است و همچنین شهر لیسبون یکی از ارزانترین شهر های بزرگ در اروپا است.این به این معنی است که شما می توانید با هزینه کمتر نسب به سایر کشور ها در اروپا زندگی عالی ای داشته باشید. اگر بودجه شما کم است و دچار معذوریت هستید برای خرج و مخارج زندگی، ندمندمندتمنتا میتوانید کشور پرتغال را انتخاب کنید.
مهمان نوازی مردم پرتغال
  • مردم پرتغال شهرت خوبی به مهمان نوازی دارند. آنها رفتار گرم و صمیمی ای با مردم دارند به دور از اینکه مقابلشان چه کسی با چه خصوصیاتی قرار گرفته رفتار مناسب و صمیمی ای برقرار میکنند.
کشوری کوچک و پر افتخار
  • کوچک بودن این کشور باعث میباشد تا شما ی یکروز بتوانید از شرق به غرب این کشور به سمت دریا حرکت کنید.در جنوب و غرب این کشور اقیانوس اطلس قرار گرفته و فاصله شهر های شرقی تا غربی این کشور بسیار اندک است.یعنی شما میتوانید در کمتر از 2 ساعت از هر نقطه ای از این کشور خود را به ساحل برسانید.
آب و هوای مناسب
  • پرتغال کشوری بسیار آفتابی است. در اکثر سالهای گذشته پرتغال حدود 90 روز بارانی را در سطح کشور جربه است به طوری که در مناطق جنوبی پرتغال مثل آلنتیو و آلیاروه بیش از 300 روز آفتابی در هر سال دارند. 
اقیانوس اطلس
  • به دلیل مجاورت اقیانوس اطلس به کشور پرتغال، در این کشور شما می توانید ورزش های آبی بسیاری از جمله غواصی،  موج سواری، اسکی روی آب و ... انجام دهید و آخر هفته های خود را اینگونه بگزرانید.
انواع تفریحات
  • تعریف شما از تفریح چیست؟ هر آنچه که شما از تفریح کردن در تصور خود داردید می توانید در پرتغال به دست بیاوردید; نوشیدنی های گرم و سرد در کافه ها، غذا های خوشمزه و لذیذ در رستوران ها، یک مهمانی خیابانی شبانه، دوچرخه سواری در کوهستان، پینت بال، اسکیت بوردینگ و ... اینها گوشه ای از تفریحات در کشور پرتغال می باشد.حال شما با هر سبک از علایق که باشید می توانید تفریحات خود را در این کشور پیدا کنید

 

موفقیت از آن شماست

تحصیل در پرتغال فرصتی است برای تحقق رویا ها و هر آنچه که شما در سر دارید. قطعا تحصیل در کشور پرتغال دارای شرایط خاصی و مناسبی است. اگر خواستار آینده ای درخشان و ممتاز هستید قطعا تحصیل در پرتغال بسیار مناسب  است و میتواند به آینده و موفقیت شما بسیار کمک کند.