۵ اپلیکیشن برای کسب درآمد در سفر

۵ اپلیکیشن برای کسب درآمد در سفر

اگر دوست دارید به سفر بروید اما از هزینه‌های زیاد آن می‌ترسید، می‌توانید با استفاده از اپ‌هایی که به شما کمک می‌کنند تا در هـرجایی که هستید پول درآورید، sفر کنید. این اپ‌ها aما را ثروتمند نمی‌کنند اما اگر در سفر هستید به خصوص در جایی ارزان می‌توانید پول وعده غذاییتان را با استفاده از آنها درآورید. در اینجا ۵ اپ را به شما معرفی می‌کنیم که به شما کمک می‌کنند تا در سفر درآمد داشته باشید.

تعداد سفرهای صورت گرفته در سال ۲۰۱۵ در آمریکا ۶۵۸ میلیون است. به بیان دیگر، سالانه ۲ میلیون بابت سفر هزینه می‌کنیم. از این جهت بیشتر شاغلین ترجیح می‌دهند به سفر نروند و پولشان را در جای دیگری خرج کنند. طبق گفته Travelex survey در سال ۲۰۱۶ به طور میانگین برای هر سفر ۲۴۴۸ دلار هزینه شده که برای بیشتر افراد پول زیادی است.

foap

۱.Foap

 

با این اپ شما می‌توانید از طریق عکس‌های که در سفر می‌گیرید درآمد کسب کنید. اپلیکیشن Foap به شما کمک می‌کند تا عکس‌هایتان را به شرکت‌های بزرگ مانند Heineken ،Visit Sweden Garnier که از این عکس‌ها در فروشگا‌های دیجیتال خود استفاده می‌کنند بفروشید. مـی‌توانید عکس‌ها را مـستقیما از گـوشی آپلود کنید و هرگاه که یک کمپانی عکس شما را خرید ۵ دلار پول دریافت کنید. بهترین قسمت این اپ این اسـت که می‌توانید یـک عکس را به هر تعداد کمپانی که می‌خواهید بفروشید و هر بار ۵ دلار درآمد داشته باشید. همچنین این اپ دارای قسمت میشن (Missions) است که درخواست کمپانی‌ها برای عکس‌های مخصوص در این قسمت قرار دارد. اگر شما برنده میشن درخواستی باشید ۱۰۰ دلار درآمد خواهید داشت.

 

Roadie

۲. Roadie

 

در یک سفر زمینی هستید؟ رودی (Roadie) در ازای حمل وسیله در آمریکا به شما پول پرداخت می‌کند. برای جابه‌جایی ‌های محلی شما می‌توانید از ۸ تا ۵۰ دلار پول بگیرید اما در مسافت‌های طولانی و برای اشیا بزرگ می‌توانید تا ۶۵۰ دلار درآمد داشته باشید.

 

Airmule

۳. Airmule

 

این اپلیکیشن هم مانند رودی است، با این تفاوت که مخصوص سفرهای هوایی است. اگر احیانا فضای خالی در چمدان خود داشتید، می‌توانید آن را با وسایلی که باید جابه‌جا شود پر کنید. یا اصلا یک چمدان مخصوص برای وسایل فرستنده با خود ببرید. به عنوان یک جابه‌جا کننده شما ۸۰ درصد حق الزحمه ارسال کننده را دریافت می‌کنید که برای بیشتر از ۵ پوند ۴۰ دلار و به ازای هر پوند اضافه، ۶ دلار دیگر دریافت می‌کنید. در حال حاضر این سرویس فقط بین مسیرهای آمریکا، انگلیس و چین قابل دسترسی است.

 

Swagbucks Watch

۴. Swagbucks Watch

 

فرقی ندارد که شما چگونه سفر می‌کنید، انتظار کشیدن بخشی از سفر است. به جای ساعت‌ها وقت گذراندن در برنامه‌های اجتماعی کمی درآمد کسب کنید. یکی از راه‌های درآمد در سفر استفاده از Swagbucks Watch است که به وسیله این اپ می‌تـوانید از طـریق تماشای تـریلر فیلم‌ها یا دیـگر فیلم‌های کوتاه مانند دستـور عمل پخت غذا، فشن و حتی سفر امتیاز بگیرید.شما برای هر ۶ ویدیویی که تماشا می‌کنید ۲ امتیاز می‌گیرید. امتیاز افراد فعال سایت ۵۰ تا ۱۰۰ امتیاز در روز است. هر وقت که امتیاز شما بالا رفت می‌توانید امتیاز خود را با کارت‌های هدیه تعویض کنید. مثلا کارت هدیه نقدی ۵ دلاری آمازون ۵۰۰ امتیاز یا ۲۵ دلار کارت هدیه پی پال (PayPal) به ۲۵۰۰ امتیاز احتیاج دارد.

 

 

۵. Field Agent

 

این اپ در آمریکا، کانادا، انگلیس، رومانی، آفریقای جنوبی و استرالیا در دسترس است و شما را به کمپانی‌هایی که به نیازمند محقق بازار هستند وصل می‌کند. این اپ از طریق سرویس مکان‌یابی، منطقه اطراف شما را بررسی می‌کند و برای کارهای سریع و سبکی مانند پیدا کردن قیمت در مغازه‌ها ۲ تا ۱۲ دلار پرداخت می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *