University of Innsbruck

دانشگاه اینسبورگ

مشاوره تخصصی

رنکینگ جهانی :

رنکینگ کشوری :

شهر :

279

3

اینسبورگ

اطلاعات بیشتر

دانشگاه اینسبورگ

دانشگاه فنی وین در سال 1815 میلادی به عنوان یک موسسه پلی تکنیک سلطنتی شروع به کار کرد. این دانشگاه اولین دانشگاه فنی در بین دانشگاههای آلمانی زبان حال حاضر بوده است. امروزه این دانشگاه، هم در امر آموزش و هم تحقیقات، در سطح ملی و جهانی بسیار شناخته شده است و دارای شراکت تاثیرگذار با بسیاری از موسسات دانش بنیان می باشد. ادنشگاه فنی وین

تاریخچه دانشگاه اینسبورگ به سال 1562 میلادی برمیگردد که به عنوان یک کالج مذهبی شروع بکار کرده و در سال 1669 رسما در قالب یک دانشگاه، فعالیت خود را ادامه داد. از لحاظ قدمت این دانشگاه سومین دانشگاه کشور اتریش می باشد.

این دانشگاه از آغاز کار با چالشهای زیادی همراه بوده و در طول تاریخ در دو دوره مختلف تعطیل شده است. امروزه، این دانشگاه دارای 16 دانشکده، 4 بستر تحقیقاتی چندگانه و 41 مرکز تحقیقات بوده که هر کدام به نوعی پلهای ارتباطی بین موضوعات مختلف را، مستحکم تر کرده اند.

موضوعاتی همانند فیزیک، انسان و طبیعت، تضادهای فرهنگی، پردازش علمی و  زیست سلولی در میان موضوعات دارای اولویت هستند.

دانشگاه اینسبورگ با بیش از 400 دانشگاه و مرکز آموزشی - تحقیقاتی، قرارداد همکاری امضا کرده است و دوره های آموزشی این دانشگاه به طور معمول آلمانی هستند. (به استثنای تعدادی از رشته های مقطع کارشناسی ارشد در مدرسه کسب وکار اینسبورگ "Innsbruck Business School" و تعدادی از رشته های علوم سیاسی در مقطع کارشناسی که به زبان انگلیسی تدریس میشوند.)

همچنین این دانشگاه، یک سری دوره ها تحت عنوان "دوره های دسترسی آسان" برگزار میکند که هدف آن ایجاد امکان دسترسی به تحصیلات عالی، برای افراد فاقد تمکن مالی می باشد. این طرح، همچنین، شامل همکاری با ASEA-UNINET و EURASIA-Pacific-Uninet میباشد که هدف اصلی آنها وارد کردن متقاضیان از کشورهای درحال توسعه به داخل سیستم آموزشی اروپا است.

شهر اینسبورگ همچنین، به خاطر قرارداشتن در دامنه های آلپ، برگزاری ورزشهای زمستانی، ساختمانهای گوتیک بسیار زیبا و مکانهای فرهنگی، هرساله مقصد اصلی بسیاری از توریست های جهان می باشد.

 

سوالات متداول

دانشگاه اینسبورگ در کجای کشور اتریش قرار دارد؟
  • دانشگاه اینسبورگ در شهری به همین نام در جنوب غربی کشور اتریش قرار دارد.
  • این دانشگاه در نزدیکی رود Inn قرار دارد.
بهترین رشته های تحصیلی این دانشگاه کدام است؟
  • رتبه ی این دانشگاه در زمینه ی"فیزیک آناتومی" در رده ی 151 تا 200 قرار دارد.
  • رتبه ی این دانشگاه در زمینه "دارو سازی و دارو شناسی" در رده ی 201 تا 250 قرار دارد.


دانشگاه های مرتبط

university oxford usa

دانشگاه آکسفورد آمریکا

وجه تمایز دانشگاه یوهانس کپلر لینز از سایر دانشگاه...

ادامه مطلب

university oxford usa

دانشگاه آکسفورد آمریکا

وجه تمایز دانشگاه یوهانس کپلر لینز از سایر دانشگاه...

ادامه مطلب

university oxford usa

دانشگاه آکسفورد آمریکا

وجه تمایز دانشگاه یوهانس کپلر لینز از سایر دانشگاه...

ادامه مطلب