Catholic University of the Sacred Heart

دانشگاه کاتولیک-میلان

مشاوره تخصصی

رنکینگ جهانی :

رنکینگ کشوری :

شهر :

491

12

میلان

دانشگاه فنی وین در سال 1815 میلادی به عنوان یک موسسه پلی تکنیک سلطنتی شروع به کار کرد. این دانشگاه اولین دانشگاه فنی در بین دانشگاههای آلمانی زبان حال حاضر بوده است. امروزه این دانشگاه، هم در امر آموزش و هم تحقیقات، در سطح ملی و جهانی بسیار شناخته شده است و دارای شراکت تاثیرگذار با بسیاری از موسسات دانش بنیان می باشد. ادنشگاه فنی وین

با 12 دانشکده و چهار پردیس در سرتاسر ایتالیا، دانشگاه کاتولیک (قلب مقدس)، بزرگترین دانشگاه غیر دولتی در اروپا است. پردیس های این دانشگاه در شهرهای میلان، رم، برچیا و پیاچنزا – سرمونا قرار گرفته است.

این دانشگاه بطور کلی تعداد 200 رشته به زبان ایتالیایی و 27 رشته به زبان انگلیسی ارائه می دهد که این رشته ها در تمام سطوح آموزشی پراکنده هستند.

فارغ التحصیلان با امکان استخدام بالا:

بزرگترین افتخار دانشگاه کاتولیک ایتالیا، آمار بالای استخدام فارغ التحصیلان است. به نحوی که در سال 2015، از 9231 نفر فارغ التحصیل این دانشگاه حدود 77 درصد تا یک سال پس از فارغ التحصیلی، مشغول به کار شدند.

دانشگاه کاتولیک ایتالیا، طبق رنکینگ QS در سال 2018، جزو 150 دانشگاه برتر دنیا، از نظر میزان استخدام فارغ التحصیلان قرار گرفت. در سال 2017، دانشگاه بیش از 400 گردهمایی بین دانشجویان و صاحبین کسب و کار را ترتیب داد که از جمله آنها میتوان به کارگاههای آموزشی، جلسات مشاوره ای یک به یک و جشنواره کار (Career Fair) اشاره کرد.

با بیش از 4000 سند همکاری با صاحبان کسب و کار که شامل: ارگانهای دولتی و خصوصی، بنیادها، نهادها و کارخانجات مختلف می باشد، دانشگاه کاتولیک، دومین دانشگاه ایتالیا و 67 امین دانشگاه دنیا از نظر ارتباط با کسب و کار است.

  • دانشگاه کاتولیک میلان در کجای کشور ایتالیا قرار دارد؟

    دانشگاه کاتولیک میلان در شمال کشور ایتالیا در شهر میلان قرار دارد. این دانشگاه در نزدیکی پارک Parco Semione واقع شده است.

  • بهترین رشته های تحصیلی این دانشگاه کدام است؟دانشگاه های مرتبط

university oxford usa

دانشگاه آکسفورد آمریکا

وجه تمایز دانشگاه یوهانس کپلر لینز از سایر دانشگاه...

ادامه مطلب

university oxford usa

دانشگاه آکسفورد آمریکا

وجه تمایز دانشگاه یوهانس کپلر لینز از سایر دانشگاه...

ادامه مطلب

university oxford usa

دانشگاه آکسفورد آمریکا

وجه تمایز دانشگاه یوهانس کپلر لینز از سایر دانشگاه...

ادامه مطلب