Johannes Kepler University Linz

دانشگاه یوهانس کپلر لینز

مشاوره تخصصی

رنکینگ جهانی :

رنکینگ کشوری :

شهر :

456

5

لینز

دانشگاه فنی وین در سال 1815 میلادی به عنوان یک موسسه پلی تکنیک سلطنتی شروع به کار کرد. این دانشگاه اولین دانشگاه فنی در بین دانشگاههای آلمانی زبان حال حاضر بوده است. امروزه این دانشگاه، هم در امر آموزش و هم تحقیقات، در سطح ملی و جهانی بسیار شناخته شده است و دارای شراکت تاثیرگذار با بسیاری از موسسات دانش بنیان می باشد. ادنشگاه فنی وین

وجه تمایز دانشگاه یوهانس کپلر لینز از سایر دانشگاه ها را میتوان، برنامه های آکادمیک آینده محور، کیفیت بسیار بالای تدریس و پژوهش ها، لیست طولانی موسسات همکار در اتریش و سایر نقاط دنیا و محیط دانشگاهی سرسبز با طبیعت بی نظیر دانست.  

با وجود اینکه این موسسه از دانشگاههای جوان به شمار می آید (تاسیس سال 1966 میلادی)، در این مدت ، دانشگاه کپلر به یکی از موسسات پیشرو در زمینه های علم، تحقیقات، آموزش، کسب و کار و علوم اجتماعی تبدیل شده است.

دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد وکسب و کار (SOWI) محتوا و برنامه های درسی خود را براساس استانداردهای ملی و بین المللی تولید میکند؛ و ازین طریق مشارکت تاثیرگذاری در حل مسائل پیشرفته حوزه علوم اجتماعی و کسب وکار، دارد. دانشکده حقوق (RE) روی آموزش مبحث افزایش کیفیت قانون کسب و کار در سازمانهای دولتی و خصوصی، تاکید به سزایی دارد و با همکاری سایر موسسات به حل مشکلات قانونی، در سطح جهانی، می پردازد.این دانشگاه، در حال حاضر، تنها دانشگاه اتریش است که دارای برنامه دیپلم مولتی مدیا در بحث حقوق میباشد. 

دانشکده مهندسی و علوم طبیعی (TN) به طریق نزدیکی در ارتباط دائم با کسب و کارها و صنایع قرار دارد. همکاری های مختلف بین دانشگاه و صنعت، اثرات متعدد هم افزایی را به وجود می آورد که هم به سود شرکتها و هم به سود دانش آموز است. دانشکده پزشکی جدیدترین عضو این خانواده بزرگ است که در سال 2014 تاسیس شده و مدارک معتبری را در زمینه علوم پزشکی ارائه میدهد.

 

سوالات متداول

دانشگاه یوهانس کپلر لینز در کجای کشور اتریش قرار دارد؟
  • دانشگاه یوهانس کپلر لینز در  شهر لینز، در شمال کشور اتریش واقع شده است.
  • این دانشگاه در نزدیکی رود Danube قرار دارد.
بهترین رشته های تحصیلی این دانشگاه کدام است؟
  • رتبه ی این دانشگاه در زمینه "علوم کامپوتری" در رده ی 201 تا 250 قرار دارد.
  • رتبه ی این دانشگاه در زمینه "ریاضی" در رده ی 251 تا 300 قرار دارد.


دانشگاه های مرتبط

university oxford usa

دانشگاه آکسفورد آمریکا

وجه تمایز دانشگاه یوهانس کپلر لینز از سایر دانشگاه...

ادامه مطلب

university oxford usa

دانشگاه آکسفورد آمریکا

وجه تمایز دانشگاه یوهانس کپلر لینز از سایر دانشگاه...

ادامه مطلب

university oxford usa

دانشگاه آکسفورد آمریکا

وجه تمایز دانشگاه یوهانس کپلر لینز از سایر دانشگاه...

ادامه مطلب