بورسیه سرمایه گذاری بر روی استعدادها

ایتالیا«سرمایه-گذاری-استعداد-در-ایتالیا»-را-برای-دانشجویان-بین-المللی-برگزار-می-کند. | نادین کاوش
,

بورسیه سرمایه گذاری بر روی استعدادها

فرصت ویژه تحصیل همراه با کارآموزی در قطب جدید تحصیل در اروپا،کشور ایتالیا  

( ویژه متقاضیان کارشناسی ارشد)

(سال تحصیلی ۲۰۱۹ - ۲۰۲۰ )

 

معرفی :

هدف از اعطا این بورسیه جذب نیروی کاری متخصص و تحصیل کرده از کشورهای دیگر و همچنین افزایش و گسترش زبان، فرهنگ و هنر ایتالیایی می باشد. این بورسیه در واقع یک تعاملی بین دانشگاه و شرکت های تولیدی و صنعتی ایتالیایی برقرار می کند و شرکت کردن در این دوره برای بهره مندی از بورسیه در ترم های دوم به بعد دانشگاه نیز شامل شرکت در دانشگاه و کلاس های درس و پاس کردن واحد های درسی حد نصاب، همچنین در راستای آن کارآموزی کردن در شرکت و یاکارخانه های ایتالیایی طرف قرارداد و هم چنین شرکت مستمر در کلاس های زبان ایتالیایی می باشد.

 

مزیت:

یکی از بزرگترین دغدغه هــای دانشجویان یافتن شغل مرتبط به رشته ی تحصیلی بعد از تحصیل است. این بورسیه از ابتدا برای شما شرایط کار کردن را فراهم می کند تا شما علاوه بر کسب سواد آکادمیک تجربه ی کاری نیز کسب کنید.شرایط ویژه کارآموزی در حین تحصیل و ضریب استخدام بالاتر بعد از فارغ التحصیلی یکی از مزایای برخورداری از این بورسیه می باشد.

برگزاری دوره های کارآموزی توسط متخصصین که در طول دوره ۲ ساله کارشناسی ارشد در دانشگاه، در صنعت و در سایر مراکز معتبر طرف قرارداد با دانشگاه برای برخی رشته های خاص با شرایط ویژه تر ارایه شده است که این رشته ها شامل: رشته های گروه مهندسی، فناوری های پیشرفته، معماری، طراحی، اقتصاد و مدیریت می باشد تا ضریب اطمینان برای فرصت های شغلی در فضای رقابتی این رشته ها را افزایش دهد.

 

ارزش بورسیه:

ارزش بورسیه ۸.۱۰۰ یورو برای هر سال تحصیلی می باشد. در واقع ماهانه معادل ۹۰۰ یورو که به طور هر ۳ ماه یکبار ۲.۷۰۰ یورو به دانشجویان این دوره ها اعطا می شود. قابل ذکر است دریافت کنندگان این بورسیه از پرداخت شهریه نیز معاف خواهند بود.

 

شرایط اولیه:

  • داشتن مدرک آیلتس حداقل ۶ یا تافل ۸۷
  • اپلای در یکی از دانشگاه های ایتالیا برای مقطع ارشد در سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۱۹
  • سن: حداکثر ۲۵ سال

در صورت تمایل به ثبت نام در این بورسیه و داشتن شرایط اولیه فوق؛ درخواست خود را با ارسال پیام باعنوان (درخواسـت بورسیه ایتالیا - استعدادیابی) از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر ارسال بفرمایید:

آخرین مهلت ارائه درخواست : ۲۶ ژانویه ۲۰۱۹ برابر با ۶ بهمن ۱۳۹۷

Telegram: @nksupport

Email: info@nadinkavosh.com

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *