لوگو نادین کاوش
همکاری با نادین کاوش

همکاری با نادین کاوش

نسل جدید می خواهد در محیط کاری اش پویا و تاثیرگذار باشد. این نسل به توسعه فردی خود اهمیت می دهد و یکی از باهوش ترین نسل هایی ست که کره زمین به خود دیده است. جوانانی که نیروی کار امروزی به شمار می آیند، همان نوجوانان دیروز هستند که وقت خود را پای تلفن های همراه، اینترنت و کامپیوترها می گذرانند. این نسل شاهد روی کار آمدن و پیشرفت سریع دنیای دیجیتال و فناوری بوده و خودش نیز در رشد این فضا تاثیر بسیاری داشته است. 

اپلای ویکی بر پایه یادگیری، توسعه فردی، ایده ها و افکار نوآورانه، صمیمیت و کار تیمی بنا شده است. ماموریت ما کمک به هوشمندانه مهاجرت کردن افراد است، مهاجرتی که با حفظ کرامت انسانی صورت گیرد.

در اپلای ویکی این فرصت را داریم که کنار هم رشد کنیم، از هم یاد بگیریم، تاثیرگذار باشیم و به ایده ها و افکارمان جامعه عمل بپوشانیم.

اگر به ترندهای دنیای دیجیتال و بودن در محیطی فعال و پویا و در عین حال قابل اعتماد و شفاف، اهمیت میدهید، اپلای ویکی جای مناسبی برای شماست. خانواده اپلای ویکی به دنبال کسانی ست که با تکیه بر انگیزه و اشتیاقشان راه جدیدی را پیش روی خود و دیگران باز می کنند و تاثیری عمیق بر آینده می گذارند.

می خواهم عضوی از خانواده نادین کاوش باشم

لطفا اطلاعات درخواستی را به طور کامل وارد نمایید.

مشخصات فردی

سوابق تحصیلی :

سوابق کاری :

آشنایی با زبان‌های خارجی

در صورتیکه مدرک بین المللی زبان دارید لطفا نوع مدرک، نمره و تاریخ اخذ مدرک را اعلام نمایید.

لوگو نادین کاوش

3760 3686 051

info@nadinkavosh.com