لوگو نادین کاوش

لیتوانی

Lithuania

لیتوانی:  تحصیل در قلب بالتیک

لیتوانی، یکی از جواهرات مخفی اروپا، کشوری با تاریخ و فرهنگی گرانقدر است که امروزه به عنوان یک مقصد تحصیلی جذاب برای دانشجویان بین‌المللی شناخته می‌شود. این کشور واقع در شمال اروپا با تنوع طبیعی فراوان، شهرهای تاریخی زیبا، و یک سیستم تعلیم و تربیت معتبر بین المللی،  شما را آماده ورود به مشاغل موردنظر خود، در اروپا می کند.

مزایا و نکات مهم تحصیل در لیتوانی

دلایل بسیاری وجود دارد که لیتوانی را تبدیل به مقصدی جذاب برای بسیاری از دانشجویان بین المللی در سرتاسر دنیا کرده است: 

دانشگاه‌های لیتوانی به عنوان یکی از بهترین مراکز تحصیلی در اروپا شناخته می‌شوند. آن‌ها ارائه دهنده برنامه‌های تحصیلی با کیفیت و تخصصی هستند که به شما فرصتی عالی برای پیشرفت تحصیلی خواهند داد.

بسیاری از دوره‌های تحصیلی در لیتوانی به صورت کامل به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند. این مزیت برای دانشجویان بین‌المللی که ممکن است با زبان لیتوانی آشنا نباشند، بسیار مهم است.

لیتوانی به عنوان یکی از کشورهای ایمن در اروپا شناخته می‌شود. مردم مهمان‌نواز و دوستانه‌اند و این کشور از لحاظ امنیتی بسیار آرام است.

لیتوانی یک کشور مدرن اروپای شمالی و یکی از اعضای اتحادیه اروپا است.

لیتوانی کشوری با سریعترین و ارزانترین اتصال اینترنتی در اتحادیه اروپا است !

بیش از 600 رشته تحصیلی به زبان انگلیسی تدریس می شود.

زندگی مقرون به صرفه و ارزش عالی برای پول. در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی، لیتوانی هزینه‌های تحصیلی نسبتاً معقولی دارد. همچنین، برخی از دانشگاه‌ها ارائه بورسیه تحصیلی به دانشجویان بین‌المللی را دارند.

فرصت های کاری در طول تحصیل و امکان ماندن در این کشور به مدت 15 ماه پس از فارغ التحصیلی برای جستجوی کار.

لیست دانشگاه‌ها

AnyConv.com__1639466735_1Xeo0uwu2E
دانشگاه بریتیش کلمبیا
شهر: ونکوور

رتبه جهانی

45
الف

پاسخی به سوالات متداول

هزینه تحصیل در لیتوانی متغیر است و بستگی به دوره تحصیلی و دانشگاه دارد. به طور کلی، هزینه‌های تحصیلی در لیتوانی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی معقول تر است. به طور میانگین:

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی: سالیانه حدود 1300 یورو

هزینه تحصیل در مقطع ارشد: سالیانه حدود 2300 یورو

هزینه تحصیل در مقطع دکترا: سالیانه حدود 8400 یورو

بله، بسیاری از دانشگاه‌های لیتوانی منح تحصیلی به دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید به وب‌سایت دانشگاه‌های مورد نظرتان مراجعه کنید.

بله، لیتوانی عضو اتحادیه اروپا و نیز ناتو است.

وقت مشاوره خود را رزرو کنید...

لطفا قبل از مراجعه حضوری جهت مشاوره و یا سایر درخواست ها نسبت به هماهنگی و رزرو وقت قبلی اقدام بفرمایید.
لوگو نادین کاوش
اخذ پذیرش، اقامت تحصیلی و اعزام دانشجو به خارج از مهم ترین اهداف موسسه نادین کاوش می باشد. موسسه نادین کاوش دارای مجوز رسمی از وزات علوم، تحقیقات و فناوری ایران به شماره ۱۴۵۶۶۵، با برخورداری از نمایندگان و مشاوران مجرب، دانشگاهی و با سابقه مدیریتی بالا در داخل و خارج ایران و سابقه ای چندین ساله در زمینه اخذ پذیرش، اقامت و اعزام دانشجو به کشورهای اتریش، بلاروس و ایتالیا فعالیت خود را آغاز نموده است.
دسترسی سریع
اطلاعات تماس

خراسان رضوی، مشهد، بولوار فردوسی،نبش فردوسی ۲ (روبروی آپارتمان های مرتفع)، مجتمع ونوس، طبقه ٥، واحد ٥۰۱، کدپستی: ۹۱۸۵۹۹۳۱٨۹

37603686 - 051

nadinkavosh@gmail.com

لوگو نادین کاوش

05137603686

nadinkavosh@gmail.com