خدمات مؤسسه نادین کاوش

خدمات مؤسسه نادین کاوش

 

تجربه 14 ساله مجموعه ما در امر اعزام دانشجو به کشورهای مختلف از جمله اتریش، ایتالیا، بلاروس ما را بر آن داشته تا با بهره گیری از این تجربیات، با بهترین کیفیت و خدمات در خدمت هموطنان عزیزمان باشیم. اگر چه در این مدت مؤسسات مجاز و غیرمجاز در کشور نیز فعالیت مشابه داشته اند ولی آنچه مهم است رضایتمندی از کیفیت کار ماست که باعث شده از سرتاسر ایران متقاضیان جدیدی با ما در ارتباط باشند و بخاطر عملکرد خوبی که در رابطه با دوستان و بستگانشان داشته ایم، درخواست مشاوره، اخذ پذیرش و مشاوره ویزا و درخواست خدمات پشتیبانی در کشور مربوطه را از ما داشته باشند.

 • مشاوره اینترنتی و تلفنی :

  مؤسسه نادین کاوش با هدف تسهیل در امر مشاوره به متقاضیان تحصیل در دانشگاه های مختلف جهان که ناگزیرند جهت بهره مندی از خدمات موسسه مسافت های زمانی و مکانی را با صرف وقت و هزینه بالا صرف نمایند تا در دفتر مرکزی ما در مشهد حضور یابند، اقدام به ارائه خدمات رایگان ارزیابی وضعیت متقاضی و مشاوره اولیه تلفنی جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های ممتاز اروپا نموده است. کادر کارشناسان مجرب موسسه با بررسی دقیق مدارک و وضعیت تحصیلی شما ، پیشنهادات کلی را  در مورد شرایط و موقعیت های تحصیلی مناسب به شما ارائه خواهند کرد.

  جهت بهره مندی از سرویس فرم ارزیابی رایگان نادین کاوش ،بر روی دکمه مقابل کلیک نمایید :

   فرم ارزیابی رایگان

  مشاوره حضوری :

  یکی دیگر از خدمات مشاوره ای مؤسسه نادین کاوش ، خدمات مشاوره بصورت حضوری در محل دفتر مرکزی موسسه در مشهد می باشد. در صورت تمایل به مشاوره حضوری و یا غیرحضوری ، میتوانید از طریق سامانه آنلاین رزرو وقت مشاوره با تعیین وقت قبلی اقدام کنید.

  سامانه رزرو وقت مشاوره

 • پروسه اخذ پذیرش تحصیلی در مؤسسه نادین کاوش:

   متقاضی از طریق ایمیل یا تلفنی اعلام آمادگی نموده تا پروسه اخذ پذیرش به جریان بیفتد.
  این مؤسسه که با مجوز رسمی وزارت علوم فعالیت می نماید،در هر کجای ایران که باشید و در صورت درخواست شما و بدون مراجعه حضوری و اتلاف وقت و هزینه اضافی ایاب و ذهاب، فرم های قرارداد را از طریق ایمیل برای شما ارسال می نماید.

  (قبل از ترجمه مدارک دانشگاهی که با هماهنگی مؤسسه صورت خواهد گرفت لازم است که آدرس و کدپستی متقاضی ، به همراه کپی صفحه اول پاسپورت،به ایمیل مؤسسه ارسال گردد)

  بعد از آمادگی دانشجو برای اخذ پذیرش از کشور مورد نظر و تنظیم قرارداد، مبلغ اولیه قرارداد به حساب موسسه واریز و مدارک دانشجو دریافت می گردد.
  مدارک ترجمه شده به تایید مراجع مربوطه رسیده و بعد از تایید سفارت، از طریق موسسه برای نماینده در کشور مورد نظر ارسال خواهد شد
  پس از اخذ پذیرش و تحویل آن به دانشجو ، برای اخذ ویزا با همکاری دانشجو و نماینده اقدام خواهد شد.
  پس از صدور ویزا و آمادگی دانشجو برای اعزام، با هماهنگی نماینده،زمان مناسب برای اخذ بلیط و اعزام به کشور مورد نظر اعلام خواهد شد.

  برای شروع پروسه و مشاوره اولیه برای تحصیل در کشور موردنظرتان، با مشاورین ما در تماس باشید.

 • ویزا چیست ؟
  • ویزا مدرکی است که به شخص این امکان را می دهد که به یک کشور خاص برای مدت زمان مشخص سفر کند. به طور کلی، ویزا ممکن است در کنسول گری یک کشور داده شود یا در بعضی موارد در مرز. امکان این وجود دارد که ویزا مستقیماّ به PASSPORT استامپ یا چسبیده شود یا به صورت الکترونیکی واگذار شود مثل ویزای اتریش. برای ورود به بعضی کشورها همه مستلزم به تهیه ویزا می باشند، در حالی که بقیه کشورها قراردادهای 2 جانبه ای با هم دارند که افراد مستثنی از التزامات تهیه ویزا می باشند. ویزا ممکن است اجازه ی ورود یکبار، دوبار و یا چند بار به یک کشور را قبل از انقضا بدهد. دانستن التزامات تهیه ویزا قبل از سفر بین المللی مهم است تا از هرگونه مشکل با مقامات کنترل مرزی و دفتر های هواپیمایی جلوگیری شود. اگر کشور مقصد مسافر را مستلزم تهیه ویزا می کند و فرد آن را همراه PASSPORT نداشته باشد دفتر هواپیمایی مانع پرواز وی می شود.
  فرق بین مدت اعتبار ویزا و حداکثر مدت اقامت چیست؟
  • اعتبار ویزای داده شده نشان دهنده ی مدت زمانی است که ویزا کاربرد دارد. برای مثال اگر ویزایی برای چین به مدت 90 روز معتبر است؛ شما باید قبل از اینکه مدت 90 روز منقضی شود وارد چین شوید. حداکثر مدت اقامت زمانی است که برای اقامت در یک کشور اختصاص داده شده است؛ حال اگر به مثال چین برگردیم به طور معمول حداکثر مدت اقامت 30 روز است به این معنا که شما فقط اجازه دارید به مدت 30 روز در چین اقامت کنید حتی اگر مدت اعتبار ویزای شما 90 روز باشد. باید اشاره کرد که کشور های مختلف شرایط و قوانین خاص خود را در مورد اعتبار ویزا و حداکثر مدت اقامت دارند.
  مسافران باید به توصیه زیر دقت کنند!
  • برای سفر بین المللی، همه ی مسافران به یکPASSPORT نیاز دارند که حداقل به مدت 90 روز پس از خروج مسافر معتبر باشد. به هر حال، ما شدیدا تاکید می کنیم که برای سفر در هر زمانی مدت اعتبار ویزای شما 6 ماه باشد. همچنین توصیه می شود که PASSPORT معتبر شما حداقل 2 صفحه ی استفاده نشده داشته باشد برای هر استامپ ورود یا خروج لازمی که ممکن است پیش آید. یک ایده ی خوب دیگر این است که در طی سفرهای خود به خارج از کشور مدت اعتبار و تعداد صفحه های PASSPORT را در نظر داشته باشید تا در زمانی که برای گرفتن PASSPORT جایگزین نیاز است به مشکل بر نخورید.

  در صورت تمایل به انجام خدمات مربوط به روادید تحصیلی از جمله:

  • مشاوره روادید تحصیلی
  • صدور بیمه نامه تحصیلی
  • اخذ وقت سفارت

  برای شروع پروسه و مشاوره اولیه برای تحصیل در کشور موردنظرتان، با مشاورین ما در تماس باشید.

 • مؤسسه نادین کاوش با همکاری نمایندگان فعال خود در کشورهای اتریش، ایتالیا، بلاروس که حضوری مستمر و چندین ساله در آن کشور دارند آماده ارائه خدمات و ساپورت دانشجو  پس از اخذ پذیرش در کشور مقصد تا مرحله ای که به تعهد موسسه می باشد را دارد بصورتیکه دانشجو مشکلی برای زندگی و تحصیل در کشور مربوطه را نداشته باشد.  خدمات موسسه شامل :

  1. استقبال و ترانسفر فرودگاهی
  2.  ثبت نام در کالج زبان و دانشگاه
  3.  همراهی تا خوابگاه و تحویل محل سکونت
  4.  تهیه سیم کارت
  5.  معرفی به استاد راهنما
  6.  افتتاح حساب بانکی
  7.  راهنمایی جهت امور بیمه
  8.  راهنمایی جهت امور اقامت

  جهت اطلاعات بیشتر راجع به کشورهای قابل اقدام و سفارش خدمات فوق، با مشاورین مؤسسه نادین کاوش تماس برقرار نمایید:

 • معمولا متقاضیان با ارائه مدارک ترجمه شده به مؤسسه که به تایید سفارت کشور مربوط رسیده باشد برای اخذ پذیرش و سایر موارد اقدام می نماید ولی در صورت تمایل  ، این موسسه آماده همکاری و راهنمایی در مورد سلسله مراتب نحوه تهیه و ترجمه مدارک و نیز نوع مدارک مورد نیاز می باشد. خدمات ترجمه که توسط ما انجام می گیرد، این اطمینان را به شما می دهد که مدارکتان با بالاترین استاندارد ترجمه می گردد و توسط دولت، ارگان های تحصیلی و تخصصی سراسر دنیا مورد تائید می باشد.

  1. نگارش/ویرایش  C.V 
  2. نگارش/ویرایش SOP  
  3. نگارش Course Description
  4. نگارش Portfolio
  5. نگارش Proposal

  مؤسسه نادین کاوش، با استفاده از تیم نگارش مجرب امکان بازنویسی، اصلاح و رفع ایرادات مدارک شما را دارد که در صورت تمایل،  جهت درخواست  هر کدام از خدمات فوق، با ما در تماس باشید.

 • مؤسسه نادین کاوش در کنار ارائه خدمات همیشگی خود جهت اخذ پذیرش و ساپورت دانشجو در کشور مقصد، آمادگی ارائه خدمات متنوع دیگری را دارد که تعدادی از آنها شامل موارد زیر می باشد :

  1. برگزاری کلاس های مخصوص آمادگی آزمون های ورودی رشته های علوم پزشکی
  2.  انتقال از کشور محل تحصیل به سایر کشورها
  3.  برگزاری سمینارها و کارگاه های علمی - آموزشی در داخل و خارج از ایران
  4.  صدور بیمه نامه مسافرتی مخصوص سفارت
  5.  راهنمایی جهت دریافت بورسیه های تحصیلی

  جهت اطلاعات بیشتر راجع به کشورهای قابل اقدام و سفارش خدمات فوق، با مؤسسه نادین کاوش تماس برقرار نمایید.