لوگو نادین کاوش
پخش ویدئو
پرچم کشور کانادا

کانادا

CANADA

کشور کانادا علاوه بر هاکی و کوه های پوشیده از برفش، بخاطر کیفیت بالای دانشگاه ها و مراکز تحصیلی اش، دوستانه و چندملیتی بودن جامعه اش، تسلط مردمش به زبان های انگلیسی و فرانسه، در سراسر دنیا معروف می باشد. از این رو یکی از بهترین گزینه ها، برای جویندگان کار، دانشجویان، سرمایه گذاران و به طور کلی هر شخصی است که رویای مهاجرت به یک کشور نسبتا ایده آل را در سر می پروراند.

 اما دلایل بیشمار دیگری نیز وجود دارد که کانادا را تبدیل به مقصدی مناسب، برای مهاجرت می کند. این کشور که یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا به حساب می آید و در سال ۲۰۲۱ در حالیکه سایر کشورها به دلیل پاندمی کرونا برنامه های مهاجرت خود را به تعویق می انداختند، درهای خود را به روی مهاجران بیشتری گشود و افراد ماهر و بااستعداد را تشویق کرد که با مهاجرت به این کشور به رشد اقتصادی، فرهنگی و تحصیلی اش کمک کنند. همین امر سبب شد که در تاریخ رکورد بزند و بیشترین تعداد پذیرش مهاجر را در آن سال را به ثبت برساند.

نکاتی درباره کانادا

دلایل بسیاری وجود دارند که کانادا را تبدیل به مقصدی جذاب برای بسیاری از دانشجویان و جویندگان کار از سرتاسر دنیا کرده اند: 

برنامه های اجتماعی مفید و دردسترس برای کمک به افراد جامعه

امکان اخذ اقامت دائم این کشور با تحصیل و کار در آن

فرصت های شغلی بی شمار و مناسب در این کشور

با کیفیت بودن و سطح بالای آموزش در این کشور

دانشگاه های شناخته شده در سطح جهانی

دارای جامعه ای چند فرهنگی و مهاجرپذیر

فراوانی منابع طبیعی و طبیعتی بکر و زیبا

نرخ پایین جرم و جنایت در این کشور

پاسخی به سوالات متداول

هزینه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور کانادا از حداقل حدود ۱۵ هزار دلار کانادا به بالا می باشد.

هزینه زندگی در کانادا برای یک فرد مجرد سالیانه حدود ۱۵ هزار دلار کانادا می باشد.

توانایی اثبات تامین هزینه های تحصیل و زندگی توسط متقاضی یا سرپرست خانواده طبق نکات ذیل:

۱) ارائه تمکن مالی به میزان حداقل شهریه + هزینه زندگی برای سال اول تحصیل

– توصیه می شود که به جهت افزایش شانس صدور ویزا، میزان تمکن مالی حساب بانکی متقاضی یا سرپرست متقاضی، حدود 1.5 تا 2 برابر میزان مبلغ شهریه و هزینه یکسال زندگی  باشد.
– توانایی واریز شهریه سال اول قبل از درخواست ویزا را داشته باشید.

۲) ارائه نامه گردش حساب بانکی ۴ تا ۶ ماهه (گردش حساب فعال با مبالغ بالا)

۳) عموماً ارائه مبلغ فوق به تنهایی جهت جلب نظر آفیسر اداره مهاجرت کانادا کافی نبوده و وجود مدارک حمایت کننده مالی یا اثبات سرمایه های دیگر مانند اسناد مالکیتی، سهام یا سپرده های ریالی و ارزی جهت اثبات توان مالی شما در تامین هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا تاثیر گذار خواهد بود و در کل باید نشان دهید که از نظر توانای اقتصادی در شرایط خوبی هستید.

وقت مشاوره خود را رزرو کنید...

لطفا قبل از مراجعه حضوری جهت مشاوره و یا سایر درخواست ها نسبت به هماهنگی و رزرو وقت قبلی اقدام بفرمایید.
لوگو نادین کاوش
اخذ پذیرش، اقامت تحصیلی و اعزام دانشجو به خارج از مهم ترین اهداف موسسه نادین کاوش می باشد. موسسه نادین کاوش دارای مجوز رسمی از وزات علوم، تحقیقات و فناوری ایران به شماره ۱۴۵۶۶۵، با برخورداری از نمایندگان و مشاوران مجرب، دانشگاهی و با سابقه مدیریتی بالا در داخل و خارج ایران و سابقه ای چندین ساله در زمینه اخذ پذیرش، اقامت و اعزام دانشجو به کشورهای اتریش، بلاروس و ایتالیا فعالیت خود را آغاز نموده است.
دسترسی سریع
اطلاعات تماس

خراسان رضوی، مشهد، بولوار فردوسی،نبش فردوسی ۲ (روبروی آپارتمان های مرتفع)، مجتمع ونوس، طبقه ٥، واحد ٥۰۱، کدپستی: ۹۱۸۵۹۹۳۱٨۹

37603686 - 051

nadinkavosh@gmail.com

لوگو نادین کاوش

05137603686

nadinkavosh@gmail.com